Často kladené otázky

Často kladené otázky

Ako môžem získať Aidian Academy?

Aidian Academy vyžaduje ročnú zmluvu. Kontaktujte prosím obchodného zástupcu.

Čo je licenčný poplatok Aidian Academy?

Každý študent potrebuje licenciu (kat. č. 154801) pre prístup k e-learningovej platforme Aidian Academy. Aidian Academy je prístupná pomocou hesla.

Čo je poplatok za kurz Aidian Academy?

Poplatok za jeden kurz (kat. č. 154802) umožňuje všetkým študentom, ktorí majú licenciu, prihlásiť sa do jedného kurzu. Môžete si vybrať kurz alebo kombináciu kurzov. Ďalšie kurzy môžete ľahko pridať i dodatočne.

Kto je koordinátor?

Pre veľkú skupinu študentov je možné pridať rolu koordinátora ako ďalšiu funkciu. Koordinátor je študent z vašej skupiny, ktorý môže do skupiny pridávať nových študentov, sledovať ich pokrok v kurzoch a dostávať informácie o vydaných certifikátoch.

Ako môžem získať prístup do Aidian Academy?

Pre prístup do Aidian Academy je potrebné mať licenciu. Po začatí používania služby dostanete e-mail od užívateľa Admin (prostredníctvom spoločnosti Aidian) s vaším užívateľským menom (e-mailovou adresou), dočasným heslom a odkazom na Aidian Academy. Skontrolujte, prosím, zložku nevyžiadanej pošty pre prípad, že by do nej bol doručený uvítací e-mail.

Kto môže vidieť môj pokrok v kurzoch?

Študenti sa na Aidian Academy vzájomne nevidia. Ak má vaša skupina prideleného koordinátora, váš pokrok môže vidieť iba on. Aidian Academy je v súlade s GDPR.