O nás

O nás

Aidian je poprednou spoločnosťou v oblasti IVD. Našim zákazníkom a partnerom ponúkame najlepšie riešenia a služby zamerané na ich potreby, vysoko kvalitné produkty a agilné vedenie projektov. Vyvíjame a vyrábame spoľahlivé, rýchle a ľahko použiteľné diagnostické testy pre point-of-care, ktoré podporujú účinnú a fungujúcu zdravotnú starostlivosť.

Sme fínska spoločnosť pôsobiaca v oblasti IVD s takmer 50-ročnými skúsenosťami s vývojom a výrobou spoľahlivých, rýchlych a ľahko použiteľných diagnostických testov, najmä pre primárnu starostlivosť.

Svojim zákazníkom a partnerom ponúkame najlepšie riešenia a služby so zameraním na ich potreby, vysoko kvalitné produkty a agilné vedenie projektov. Naším hlavným cieľom je poskytovať flexibilné riešenia zákazníkom so špecifickými požiadavkami.

Máme 300 zamestnancov, ktorí chcú byť v popredí zlepšovania zdravotnej starostlivosti. Správnym rozhodnutím v správny čas pomáhame riešiť jednu z najväčších hrozieb pre globálne zdravie, ktorou je antimikrobiálna rezistencia.

Okrem nášho hlavného sídla vo fínskom Espoo máme pobočky v 12 rôznych krajinách: Švédsku, Nórsku, Dánsku, Nemecku, Českej republike, Slovensku, Maďarsku, Poľsku, Holandsko, Belgicko, Estónsko a Číne.

Zameriavame sa na rozširovanie našej spoločnosti a na vývoj produktov, ktoré spĺňajú požiadavky našich zákazníkov dnes aj v budúcnosti.

Pôsobíme vo viac ako 60 krajinách sveta. Našou vlajkovou loďou sú produkty QuikRead go®, ktoré sa používajú celosvetovo a takmer 60 000 prístrojov je používaných našimi zákazníkmi. Spĺňame požiadavky normy kvality ISO 13485 a požiadavky FDA.

Hodnoty, poslanie a vízie

  • Hodnoty
  • Poslanie
  • Vízie